Koszule do porodu - oferta sklepu internetowego

Przyjście na świat dziecka, zawsze kojarzy się z wielkim wysiłkiem fizycznym i stresem. Aby możliwie najbardziej zminimalizować nieprzyjemne wrażenia, warto zatroszczyć się o swój komfort. Wybór koszuli do porodu o wysokiej jakości tkanin, to przede wszystkim wygoda, ale i dobre samopoczucie. Nasza oferta obejmuje rozmaite kroje, w różnorodnych kolorystykach - sprostają wymaganiom każdej, przyszłej Mamy!

Koszule do porodu i karmienia

Koszula do karmienia rozpinana – oferta

Wybór odzieży do karmienia niemowlaka ma duże znaczenie. Koszule te, są zaprojektowane z myślą o młodych mamach, tak więc aby możliwie ułatwić wiele czynności poporodowych oraz pozwolić ciału na oddech. Wśród cech możemy wyróżnić m.in. poszerzany krój oraz możliwość błyskawicznego rozpięcia (m.in. poprzez rozsuwanie dekoltu, guziki), w celu nakarmienia niemowlaka. Aby umożliwić gojenie się możliwych ran oraz swobodne korzystanie z toalety, koszule zachowują długość od mini do midi.

Koszula do porodu i karmienia - którą wybrać?

Zaawansowana ciąża, poród oraz wczesne macierzyństwo rządzi się swoimi prawami, warto kierować się więc funkcjonalnością. Koszule w naszym asortymencie są starannie wyselekcjonowane, pragniemy, aby mamy czuły się w nich nie tylko beztrosko, ale i pięknie! Oferujemy m.in. odzienia wykonane z miękkiej bawełny, bawełny organicznej, a nawet dzianiny bambusowej. Jako że każda kobieta czuje się korzystniej w czym innym, modele są zarówno luźniejsze, jak i bardziej przyległe.

Koszula do karmienia na napy

Odzież, w której karmimy swojego malucha, powinna być do tego przystosowana - rekomendujemy rozwiązanie w postaci subtelnych nap. W zależności od wariantu mogą być rozmieszczone wyłącznie w okolicach dekoltu oraz na całej długości sukienki. Pozwala to na zachowanie intymności oraz dość szybkie rozebranie.

Koszula nocna do porodu

Aby dobrze przygotować swoją garderobę na poród, należy zadbać o zwiewną, luźniejszą kreację, aby pocące się ciało nie było dodatkowo opięte. W naszej ofercie znajdują się koszule porodowe o krótkiej i średniej długości, pozwalającej na wygodny rozstaw nóg w trakcie przygotowań.

Piżama porodowa

Troszcząc się o strój na porodówkę, należy kierować się swoimi preferencjami. Zważając na różnorodność produktów, kobiety ciężarne mogą postawić m.in. na strój z krótkim rękawem, jak i lekkie piżamy w postaci sukienek. Przepuszczalność i delikatność z pewnością zminimalizuje dyskomfort.

Koszule do porodu ze sklepu bobaskowo - opinie zadowolonych klientów

Bardzo bałam się porodu, więc wybór garderoby do szpitala był dodatkowym stresem. Postawiłam na delikatną koszulę z bezniklowymi napami - świetnie sprawdziła się zarówno w szpitalu, jak i podczas pierwszych chwil z maluszkiem w domu podczas godzin karmienia. Dzięki elastyczności, nie krępuje ruchów.


Anna

Przygotowując się do okresu poporodowego, martwiłam się o swoją intymność podczas karmienia. Konieczność ściągania ubrań wydawała mi się nie tylko nieprzyjemna ale i dość kłopotliwa więc wybrałam piżamę z odchylanym dekoltem, umożliwiającym nakarmienie z możliwie szybkim zakryciem biustu.


Maria

Mój poród był dość wykańczający, więc luźna tkanina znacznie ułatwiła mi późniejsze funkcjonowanie. Dzięki napom na całej długości, przebieranie się oszczędziło mi wiele bólu. Pierwszy raz miałam okazję założyć sukienkę z tkaniny bambusowej i myślę, że potowarzyszy mi nawet po okresie porodowym.


Ewelina